Teenused

REKLAAMTRÜKK / DIGITRÜKK

VÄIKESEFORMAADILISED TRÜKISED:                                                                                        
Visiitkaardid, plakatid, voldikud, flaierid, reklaamlehed, hinnasildid, nimekaardid, rinnasildid, kataloogid, kutsed, kaardid, diplomid, tänukirjad, menüüd, brošüürid, kalendrid, koolitusematerjalid, käepaelad, kaelakaardid, tootesildid, cd/dvd plaadisildid ja ümbrised.
SUUREFORMAADILISED TRÜKISED (esitlustarvikud): PVC välibännerid, võrkbännerid, roll-up reklaamtahvlid, ehitussildid, lipud, suureformaadilised plakatid ja reklaamid, alumiiniumkomposiit plaadil reklaamid, põranda- ja seinareklaamid.

Küsi pakkumist:
synne@colourprint.ee
mob: +372 58181684

KLEEBISED

Kleebised nii sise-kui välitingimustesse. Kleebised prindime matile või läikivale kleebiskilele. Vajadusel lamineerime ja/või lõikame mööda kontuuri välja.
Meil on olemas suur valik erinevaks otstarbeks materjale (k.a värvilised ning kuldset, hõbedast värvi kleebiskile). Vajadusel teeme kujunduse vastavalt teie soovile.

ERINEVAD KLEEBISTE TÜÜBID: Reklaamkleebised, tootekleebised, autokleebised, akna- ja uksekleebised, seinakleebised, paadikleebised; eraldiseisvad tähed, numbrid, sümbolid; kontuurkleebised, lamineeritud kleebised, PVC plaadil kleebised, kleebised alumiiniumkomposiit plaadil, valguskasti kleebised, tugeva liimiga kleebised.

KLEEBISTE PAIGALDUS: Paigaldame kleebiseid nii sise- kui ka välitingimustes.  Kleebised on populaarne vahend erinevate klaaspindade (reklaamkleebis kaupluse vaateaknal või toonkile), seadmete, mööbli, põrandate, seinte kui ka muude pindade katmiseks ja interjööri isikupärastamiseks.

Küsi pakkumist:
synne@colourprint.ee
mob: +372 58181684

REKLAAMKINGITUSED

                                                                                
Tassid, klaasid, särgid, pastakad, helkurid, magnetid, helkurid jpm.

Reklaamkingitused on väga hea lahendus oma ettevõtte esile tõstmiseks ning turundamiseks. Miks mitte oma koostööpartnerile kinkida oma ettevõtte logoga kohvikruus või hoopiski pastakas?

Küsi pakkumist:
synne@colourprint.ee
mob: +372 58181684